Aktualności

The best of…kampania Rafała Trzaskowskiego

Dziękujemy za 47 060 głosów!

TOP 12 Kampanii Rafała Trzaskowskiego poniżej:). Dziękujemy za 47 080 głosów i 5 wynik polityka Platformy Obywatelskiej w kraju, 12-ty wśród wszystkich kandydujących

TOP 1: Róża Thun zostaje szefową sztabu Rafała Trzaskowskiego.

Dobrzy politycy współpracują z dobrymi politykami, zatem nie było 5 minut wątpliwości, kiedy dwaj politycy „RT” postanowili współpracować. Sprawa wyszła na jaw 21 września, na Rynku Głównym w Krakowie.

TOP 2: Flizy czy Kafelki?

Michał Rusinek sprawdzał „krakowskie umiejętności” Rafała Trzaskowskiego tak skutecznie, że film o tym oglądnęło ponad 182 tyś osób. Box office hit!

TOP 3: Niejako pomiędzy kampanią wyborczą, Rafał Trzaskowski prowadził w imieniu rządu kluczowe negocjacje dot. uchodźców.

Aż do ostatnich dni kampanii wyborczej, Minister Rafał Trzaskowski był zaangażowany w prowadzenie negocjacji unijnych związanych z uchodźcami. I negocjował dobrze! Nie popełniliśmy błędu Węgier, Słowacji i kilku innych krajów.

TOP 4:  Debata z Małgorzatą Wasserman w Radio Kraków.

Wszyscy spodziewali się awantury, a kandydaci pokazali, że można debatować kulturalnie i merytorycznie nawet jeśli w prawie wszystkim ma się odmienne zdanie.

http://www.radiokrakow.pl/rozmowy/wybory-2015-konfrontacja-malgorzata-wassermann-pis-rafal-trzaskowski-po/

TOP 5: Rowery, rowery, rowery

Pomysł na kampanię na rowerach wypalił! Było dużo chętnych, trzeba było akcję nawet powtarzać.

TOP 6: Michał Żebrowski nie chce wspierać Rafała Trzaskowskiego, a filmik z nagraniem niespodziewanie wyciekł do internetu 😉

Tym razem Michał Żebrowski przestraszył się poważnych konsekwencji związanych ze wsparciem kompetentnego, ale jednak polityka PO. Mimo usilnych starań sztabu Rafała Trzaskowskiego filmik z Michałem Żebrowskim przeciekł do internetu.

TOP 7: Współpraca na linii Warszawa – Kraków

Da się? Da! Zespół wolontariuszy to „zaciąg krakowski” i „zaciąg warszawski” i pomimo obiegowych opinii stolyca może współpracować z miastem królewskim w bardzo dobrej atmosferze! Mimo tego, że jak jedni prosili o pójście na pole, to Ci drudzy pytali na które 🙂  

TOP 8: Ochroniarze od Jarosława Gowina w Skawinie

Jarosław Gowin mówił, że w Skawinie Rafał Trzaskowski będzie potrzebował ochroniarza. Okazało się, że nie byli potrzebni bo przyjęcie było miłe, ale przynajmniej narodził się pomysł na gag wyborczy.

TOP 9: Wolontariusze!

Ich entuzjazm do końca kampanii ładował wszystkim energię.Tańczyli i śpiewali, kiedy wszyscy marzyli już o chwili odpoczynku. Ich dzień zaczynał się o 6:30 a kończył często przed północą.

TOP 10: Wystąpienie Rafała Trzaskowskiego na konwencji kończącej kampanię wyborczą

Świetne podsumowanie całego wysiłku włożonego w działania kampanijne, także kampanii centralnej.

TOP 11: Pan preclarz i Pani preclara

…którzy kategorycznie stwierdzili, że się nada. Rafał Trzaskowski. Na Posła oczywiście. Bo kto umi obwarzanki sprzedawać w Krakowie, ten jest obrotny.

TOP 12: Rafał Trzaskowski w programie „Młodzież kontra”

W programie, który znany jest z tego, że wielu polityków na nim zjadło zęby, Rafał Trzaskowski wypadł doskonale.

Wstępny raport Komisji Śledczej ds. Pegasusa gotowy [LINK]
16-11-2022
8 listopada br poznaliśmy tekst wstępnego raportu Komisji Śledczej Parlamentu...
Konkurs „Odnówmy Europę”
14-12-2021
Jeśli interesuje cię polityka europejska, a swoją przyszłość wiążesz z pracą ...