Róża Thun

Europosłanka

Platforma Obywatelska

Raport z 1. kadencji w Parlamencie Europejskim

Przekazuję Państwu zestaw najważniejszych zadań, które udało mi się zrealizować.
Przekazuję Państwu zestaw najważniejszych zadań, które udało mi się zrealizować podczas upływającej kadencji Parlamentu Europejskiego.Jeśli ktoś z Państwa chce sięgnąć do raportu zapraszam – poniżej znajdują się jego różnej długości wersje. Można wybrać taką wersję, na której lekturę akurat mają Państwo czas.

To Państwo mnie wybrali, zaufali mojemu programowi i teraz mają Państwo pełne prawo wiedzieć, jak ten mandat realizuję.

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

dla mnie dobry europoseł to taki, który: jest przygotowany do pełnienia tego zawodu, zna funkcjonowanie instytucji naszej Unii Europejskiej, włada płynnie językiem angielskim, a najlepiej jeszcze jakimś, ciężko haruje bo z niczego nie ma nic. Jest w stałym kontakcie z obywatelami i ich reprezentantami, gdyż to gwarantuje, że prawo, które tworzy nie jest oderwane od realiów. Bez kompleksów jest świadomy, że sam nic nie zdziała – potrafi szukać sojuszników do przegłosowania swoich rozwiązań. Jest do bólu realistyczny, konkretny i rzeczowy. Tworzy prawo ułatwiające nam życie i pracę, a nie prowadzi do akademickich sporów w sprawach, na które nie ma wpływu. A Państwo, jak uważają?

Przekazuję Państwu zestaw najważniejszych zadań, które udało mi się zrealizować podczas upływającej kadencji Parlamentu Europejskiego. Jeśli ktoś z Państwa chce sięgnąć do raportu zapraszam – poniżej znajdują się jego różnej długości wersje. Można wybrać taką wersję, na której lekturę akurat mają Państwo czas.

Zapraszam do lektury!
Róża Thun
Europosłanka z Małopolski i Świętokrzyskiego

 

Przeczytaj mój raport z 1. kadencji w Parlamencie Europejskim:
 

Jeśli masz tylko chwilę: wersja 1-minutowa

Jeśli masz więcej czasu: wersja 6-minutowa

Jeśli chcesz wiedzieć więcej: wersja półgodzinna

 

 

Zobacz również